Yüksek Hızlı / İç Damlatıcı / Yuvarlak Damla Sulama Hattı

Yüksek hızlı damla sulama hattı Üretim Hattının Yapısal Özellikleri 1, Otomatik tanıma damlatma cihazı 2, Damlatıcılar sevk cihazı Sevkıyat, damlatıcıların yüksek hızlı sevkiyatını düzleştiren alüminyum alaşım ile şekillendirilmekte ve aşınmayı değiştirmek için elverişlidir. .
Product description

Yüksek hızlı damla sulama hattı


Üretim Hattının Yapısal Özellikleri

1, Otomatik tanıma damlama cihazı

1

Çalışma tarzı

Pnömatik santrifüj

2

Damlatıcıların tanınma hızı

1300 adet / dakika

3

Tanıma cihazı için motorlar gücü

750W


Damlatıcılar sevk cihazı 2

Yol alüminyum alaşımı ile şekillendirme çizgisi, damlatıcıların yüksek hızlarda verilmesini yumuşatmayı sağlar, aşınma parçalarını değiştirmek için elverişlidir.

Damlatıcılar sevk tahriki: Damlatıcıların teslimatının stabilitesini garantileyen ithal AC servo motorunu benimser.

Yükleme tertibatı servo sistem ile kontrol edilir, bu da damlatma düzeninin, istenilen zamanda damlayan tüpün değiştirilebilir hızına göre ayarlanan alanını korumasını sağlar.

Yapısal olarak sağlam tasarım, tek damarlı ekstruderden vakum şekillendirme soğutma sistemine kötüye kullanılmaya ve damlama hattımızın yüksek hız ve yüksek efektini sağlamak için görsel kontrol cihazına dayanır ve düşük profilli emitör tasarımı, azaltılmış sürtünme kaybıyla sonuçlanır ve daha uzun maksimum izin verir Yanal çalışma ve daha uygun maliyetli sistem tasarımı. Enerji tasarrufu% 15'e kadar düşen damla hattı, daha düşük regülasyon basıncı ve azaltılmış sürtünme kaybı enerji gereksinimlerini% 15'e kadar düşürür.


Hot Tags: Yüksek hız / iç damlatma / yuvarlak damla sulama hattı, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, satış, ehliyet, düşük fiyat
ilgili ürünler
Sorgulama

Telif Hakkı © Tianjin Huaxushengtai Technology Co, Ltd Tüm Hakları Saklıdır.Telefon: +86-22-63832001